Užrašų knygutės

Šioje kategorijoje produktų: 73
Parodyta 1 - 20 iš 73 produktų
 • Metalo spalvos A5 formato bloknotas Metalo spalvos A5 formato bloknotas
  Naujiena
  Metalo spalvos A5 formato bloknotas
  V2944-24

  A5 formato (14,7 x 21 x 1,5 cm) 80 baltų lapų bloknotas su kietu metalo spalvos ("auksas", "sidabras", "žalvaris") viršeliu ir elastine juosta. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Bloknotas A6

  Bloknotas su tušinuku. Dydis: 11x14,5x0,6 cm Lapų kiekis: 120 vnt.   Ant bloknotų ir tušinukų spausdiname užrašus ir logotipus.

   
 • Bloknotas A5

  Bloknotas su tušinuku. Dydis: 12x21x0,5 cm Lapų kiekis: 120 vnt.   Ant bloknotų ir tušinukų spausdiname užrašus ir logotipus.

   
 • Bloknotas A4

  Bloknotas su tušinuku. Dydis: 21,5x28,8x0,6 cm Lapų kiekis: 120 vnt.   Ant bloknotų ir tušinukų spausdiname užrašus ir logotipus.

   
 • Bloknotas užrašinė

  Bloknotas užrašinė. Dydis: 9,3x14,4x1,5 cm   9 skirtingos spalvos išrankaiusiam skoniui.  Ant bloknotų ir tušinukų spausdiname užrašus ir logotipus.

   
 • Bloknotas ALF su įvairių spalvų žymekliais ir rašikliu

  Blonknotai su įvairių spalvų lipniais žymekliais ir tušinuku ALF. Pagaminta i6 perdirbto popieriaus. Matmenys:9x1,3x14,3 cm.   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!  

   
 • Kišeninė knygutė SONORA su rašikliu

  Parodykite savo klientams, kad rūpinatės gamta ir padovanokite praktišką užrašų knygutę su spirale ir rašikliu! Išmatavimai: 14x9x0,7 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Knygutė SONORA PLIUS su spirale ir rašikliu

  Stilingo dizaino užrašų knygutė su spirale ir mėlynai rašančiu rašikliu bus puiki dovana Jūsų klientams! Ji pagaminta iš perdirbto popieriaus ir greitai suįrančių plastikinių dalių. Išmatavimai: 18x13x0,7 cm Individualizuosime ją Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Blonknotai su rašikliu RAINER

  Blonknotai su rašikliu RAINER. Susegti spyrale.Galima rinktis iš dviejų spalvų: mėlynos arba raudonos. Matmenys: 10,5x15,5x1,2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Minimalistinė užrašų knygutė Erding

  Minimalistinio dizaino užrašų knygutė su 160 lapų, kuriuose tikrai užteks vietos visiems Jūsų užrašams ir eskizams. Išmatavimai: 25,3 x 17,8 x 1,2 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Bloknotai su rašikliu Serim

  Išskirtinio dizaino bloknotai su metaliniu višreliu ir rašikliu. Toks nekasdieniškas bloknotas puikiai tiks užrašams ir pastaboms, o dėl aliuminio viršelio ir nedidelio jo dydžio - ypač patogu įsidėti į kišenę ar nedidelę rankinę. 50 tuščių lapų. Knygelės matmenys: 7,3 x 11,2 x 0,8 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą...

   
 • Užrašų knygelės su ryškia juostele Rostock

  Elegantiškos užrašų knygelės su dirbtinės odos viršeliu ir ryškiaspalve juostele. 160 lapų linijomis. Knygelės matmenys: 9 x 14 x 1,4 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Ryškios užrašų knygelės su juostele Schleswig

  Ryškiaspalvės A5 formato užrašų knygelės su metališko blizgesio viršeliu ir juoda juostele. 160 lapų linijomis. Knygelės matmenys: 14,5 x 21 x 1,2 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • A5 formato užrašų knygutė Hyat su tušinuku

  A5 formato užrašų knygutė plastikiniu skaidriu viršeliu ir atitinkančios spalvos tušinuku. 80 lapų linijomis. Išmatavimai: 16 x 21 x 1 cm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Maža užrašų knygutė Stilo su tušinuku

  Truputį mažesnė nei A7 formato užrašų knygutė plastikiniu sidabro spalvos viršeliu ir atitinkančios spalvos tušinuku. 60 tuščių lapų. Išmatavimai: 10,8 x 8 x 1,2 cm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Užrašų knygelės su tušinuku Magnet

  Elegantiškos A5 formato užrašų knygelės su magnetiniu užsegimu ir metaline plokštele (ant kurios galime išgraviruoti Jūsų logotipą) ir metaliniu tušinuku. 96 lapai linijomis. Knygelės matmenys: 21,4 x 15,8 x 1,2 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Bloknotas su lipniais lapeliais ir rašikliu Spiral

  Stilingas bloknotas su magnetiniu atvartu, 7,5x5 cm lipniais lapeliais ir 4 spalvų x 25 vnt. spalvotais lipniais lapeliais bei rašikliu. 60 lapų linijomis. Knygelės matmenys: 12,4 x 15 x 1,6 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Užrašų knygutė Sense
  R08612

  Elegantiška užrašų knygutė veltinio viršeliu, su tušinuku. Ši knygutė pagaminta iš ekologiškų medžiagų. 80 lapų linijomis. Matmenys: 150 x 180 x 14 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.

   
 • Užrašų knygutė Square
  V2600

  Maža stilinga užrašų knygutė (200 tuščių lapų) su lipniais žymekliais (125 lapeliai) sutalpins visus jūsų užrašus ir patogiai tilps net į kišenę! Matmenys: 8 x 3,2 x 8 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.

   
 • Užrašų knygutė HOLE

  Nedidelė knygutė su 100 lapų iš perdirbto popieriaus, skirtuku ir elastine juostele. Matmenys: 7,5 x 10,6 x 1,2 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!