Atšvaitai, atšvaitinės liemenės

Šioje kategorijoje produktų: 71
Parodyta 1 - 20 iš 71 produktų
 • Jūsų pageidaujamos formos minkšti atšvaitukai

  Minkšti atšvaitai, kuriuos pagaminsime bet kokios, Jūsų pageidaujamos, formos - nebrangi ir naudinga reklaminė priemonė! Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Atšvaitas - ženkliukas

  Stilingi atšvaitai - ženkliukai, kurie leis jums būti matomiems kelyje ir puikiai atrodys dieną! Skersmuo: 55 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Kvadratinis ženkliukas - atšvaitas

  Praktiški šviesą atspindintys kvadratiniai ženkliukai su norimu užrašu ar logotipu. Dydis: 50x50 mm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.

   
 • Atšvaitas raktų pakabukas trikampio formos

  Atšvaitas raktų pakabukas trikampio formos su Jūsų logotipu. Pasirupinkite savo ir kitų saugumu tamsiu paros metu. Praktiška ir nebrangi reklamos priemonė. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Atšvaitas raktų pakabukas

  Atšvaitas raktų pakabukas namuko formos Pasirupinkite savo ir kitų saugumu tamsiu paros metu. Praktiška ir nebrangi reklamos priemonė. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Raktų pakabukas-atšvaitas
  MO9199

  Pakabukas-atšvaitas. Naudinga ir nebrangi reklamos priemonė Jūsų įmonei Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Atšvaitai šypsenėlė

  Minkšto plastiko atšvaitai "šypsenėlė" pasirūpins Jūsų ir kitų saugumu tamsiu paros metu.   Praktiška ir nebrangi reklamos priemonė su Jūsų užrašu ar logotipu. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Atšvaitas berniukas

  Žaismingas atšvaitas berniukas papuoš rankinę ar kuprinę ir apsaugos jus tamsiu paros metu. Matmenys: Ø120 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Atšvaitas mergaitė

  Žaismingas atšvaitas mergaitė papuoš rankinę ar kuprinę ir apsaugos jus tamsiu paros metu. Matmenys: Ø120 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Atšvaitas liūtukas

  Žaismingas atšvaitas liūtukas papuoš rankinę ar kuprinę ir apsaugos jus tamsiu paros metu. Matmenys: Ø120 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Atšvaitas saulutė

  Žaismingas saulės formos atšvaitas papuoš rankinę ar kuprinę ir apsaugos jus tamsiu paros metu. Matmenys: Ø120 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Minkštas keturlapio dobilo formos atšvaitas

  Minkštas keturlapio dobilo formos atšvaitas neš laimę ir apsaugos jus tamsiu paros metu. Matmenys: 60 x 60 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Kietas atšvaitas Meškutis

  Linksmas meškučio formos atšvaitas - nebrangi ir žaisminga dovana jūsų klientams! Matmenys: 45 x 70mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Minkštas burlaivio formos atšvaitas

  Minkštas burlaivio formos atšvaitas bus stilingas rankinės ar kuprinės aksesuaras dieną, o tamsiu paros metu saugos jus. Matmenys: 58 x 60 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Minkštas apvalus atšvaitas-pakabukas

  Klasikinis apvalus atšvaitas papuoš rankinę ar kuprinę ir apsaugos jus tamsiu paros metu. Galite rinktis net iš šešių skirtingų spalvų! Matmenys: Ø60 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Minkštas širdelės formos atšvaitas

  Minkštas širdelės formos atšvaitas - nebrangi ir žaisminga dovana jūsų klientams! Matmenys: 50 x 47 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Trikampis atšvaitas

  Dvispalvis trikampis atšvaitas - nebrangi ir žaisminga dovana jūsų klientams! Galimos spalvos: mėlyna/balta, žalia/balta, raudona/balta, oranžinė/geltona. Matmenys: 50 x 45 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Minkštas atšvaitas marškinėliai

  Minkštas polo marškinėlių formos atšvaitas - nebrangi ir žaisminga dovana jūsų klientams! Matmenys: 65 x 65 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Minkštas meškučio formos atšvaitas

  Linksmas meškučio formos atšvaitas papuoš rankinę ar kuprinę ir apsaugos jus tamsiu paros metu. Galite rinktis net iš šešių skirtingų spalvų! Matmenys: 62 x 70 x 3 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Atšvaitas - apyrankė

  Ši apyrankė yra labai patogi, o be to puikiai padeda išlikti matomiems tamsiu paros metu. Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.