Kepuraitės

Šioje kategorijoje produktų: 58

Minimalus kepuraičių užsakymo kiekis be logotipo - 10 vnt., su logotipu - 20 vnt.

Parodyta 1 - 20 iš 58 produktų
 • Šalikai Mark Šalikai Mark
  Naujiena
  Šalikai Mark
  11105400

  Dvisluoksniai šalikai. 180x26 cm. 100% akrylas. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!

   
 • Šalikai Redwood Šalikai Redwood
  Naujiena
  Šalikai Redwood
  11105601

  180x26 cm. 100% poliesteris. 260 g/m².   Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!

   
 • Šalikai Redwood Broach Šalikai Redwood Broach
  Naujiena
  Šalikai Broach
  11105800

  180x26 cm. 100% akrylas. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!

   
 • Šalikai Columbus Šalikai Columbus
  Naujiena
  Šalikai Columbus
  11106000

  180x26 cm. 100% akrylas. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!

   
 • Reklaminės kepuraitės Reklaminės kepuraitės
  Išpardavimas -40%
  Skirtingų spalvų kepuraitės

  Skirtingų spalvų kepuraitės puikiai tinka užrašų ir logotipų siuvinėjimui bei spaudai. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.

  €1.73 €2.88 -40%
 • Reklaminės kepurėlės su Jūsų logotipu Reklaminės kepurėlės su Jūsų logotipu
  -40%
  Reklaminės kepurėlės Premium

  Kokybiškos 100% medvilnės, storo audinio kepurėlės su Jūsų norimu logotipu. Universalus dydis, metalinis užsegimas. Platus spalvų pasirinkimas. Logotipus ir užrašus spausdiname ir siuvinėjame. Pasidomėkite dėl puikios kainos su logotipu jau dabar!

  €2.09 €3.49 -40%
 • Reklaminės kepuraitės Sandwich

  Kokybiškos 100% medvilnės, storo audinio kepurėlės su Jūsų norimu logotipu. Universalus dydis, metalinis užsegimas. Platus spalvų pasirinkimas. Logotipus ir užrašus spausdiname ir siuvinėjame. Pasidomėkite dėl puikios kainos su logotipu jau dabar! Minimalus užsakomas kiekis 50 vnt.

   
 • Reklaminės kepuraitės Rap 301
  Rap5P301

  Kokybiškos 100% medvilnės, storo audinio kepurėlės su Jūsų norimu logotipu. Universalus dydis, plastikinis užsegimas. Platus spalvų pasirinkimas. Logotipus ir užrašus spausdiname ir siuvinėjame. Pasidomėkite dėl puikios kainos su logotipu jau dabar! Minimalus užsakomas kiekis 50 vnt.

   
 • Reklaminės kepuraitės Rap 302
  Rap5P302

  Kokybiškos 100% medvilnės, storo audinio kepurėlės su Jūsų norimu logotipu. Universalus dydis, plastikinis užsegimas. Platus spalvų pasirinkimas. Logotipus ir užrašus spausdiname ir siuvinėjame. Pasidomėkite dėl puikios kainos su logotipu jau dabar! Minimalus užsakomas kiekis 50 vnt.

   
 • Megztos kepuraitės su LED šviestuvu
  38659990

  Šiltos megztos kepuraitės. Pagaminta iš 100% akrilo. LED šviestuvas.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt.

   
 • Megztos kepuraitės su išimamu LED šviestuvu
  38661990

  Šiltos megztos kepuraitės. Pagaminta iš 100% akrilo. Išimamas ir pakraunamas LED šviestuvas.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt.

   
 • Reklaminės kepuraitės 6P

  Kokybiškos 100% šukuotinės medvilnės, storo audinio kepurėlės su Jūsų norimu logotipu. Universalus dydis, metalinis užsegimas. Itin platus spalvų pasirinkimas. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Pasidomėkite dėl puikios kainos su logotipu jau dabar! Minimalus užsakomas kiekis 20...

   
 • Reklaminės kepuraitės snapeliai

  Kokybiškos kepuraitės snapeliai. Medžiaga: 100% medvilnė. Universalus reguliuojamas dydis.

   
 • Kepuraitės Snap Back Drift
  MB6581

  Stilingos, šiuolaikiškos kepuraitės lygiu snapeliu, pagamintos iš 100% medvilnės. Didelis spalvų pasirinkimas. Universalus dydis, reguliuojamas plastikiniu užsegimu gale.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 50 vnt.

   
 • Kepuraitės Snap Back Fee
  CO2021

  Stilingos, šiuolaikiškos kepuraitės lygiu snapeliu (apatinė snapelio spalva žalia), pagamintos iš 100% akrilo. Juostelė nuo prakaito pagaminta iš 100% medvilnės tvilo. Universalus dydis, reguliuojamas užsegimu gale.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis...

   
 • Skarelė Relax
  327

  Stilingos trikampės skarelės, pagamintos iš 120 g/m2 storio 100% poliesterio audinio. Puikus aksesuaras sportuojant ar laisvalaikiu.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 50 vnt.

   
 • Skarelė Fancy
  329

  Stilingos trikampės skarelės, pagamintos iš 160 g/m2 storio 100% medvilnės. Puikus aksesuaras sportuojant ar laisvalaikiu.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 50 vnt.

   
 • Kepuraitė Trucker

  Originali kepuraitė iš poliesterio ir porolono. Dydis: 58cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt.

   
 • Reklaminės kepuraitės Classic

  Kokybiškos 100% medvilnės audinio kepurėlės su Jūsų norimu logotipu. Universalus dydis (skersmuo 61 cm). Platus spalvų pasirinkimas.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus kiekis: 20 vnt.

   
 • Kepuraitės Sporty

  Stilingos sportinės kepuraitės su atšvaitine juostele ant snapelio. Universalus, velcro juostele reguliuojamas dydis. Medžiaga: 100% poliesteris, prakaito juostelė - 100% medvilnė Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt.